Yurtdışında Sınavsız Üniversite

aymirdanismanlik.com

Global anlamda eğitim artık sadece kişinin kendi ülkesi ile sınırlı kalmamaktadır. Bu çerçevede sürekli geliştirilen eğitim yöntemleri arasında dünyanın ilk 1000 Üniversitesinde okumak ister misiniz? Gerek statüleri bakımından gerekse bulundukları ülkelerin prestijlerinden dolayı son derece rağbet gören bu üniversitelerden birinde okumak gerçekten büyük bir ayrıcalık. Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu ve YÖK denkliği olarak bilinen bir algoritma çerçevesinde işleyen bu süreç aynı zamanda ülkemizin öğrencilerinin de azami ölçüde faydalandığı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sürecin tersten işlediği durumlarında söz konusu olduğu bu yöntemle üniversite sınavında alınan puan sonuçlarına göre ilk 1000 üniversite arasına girilmesi durumunda Türkiye'de uygulanan ve LYS veya YGS olarak bilinen sınavların pas geçirebilmesine olanak sağlıyor. Dolayısıyla bu sınavlardan başarılı olarak geçmiş sayılan öğrenci yurt dışına giderek eğitimine devam edebiliyor. Konunun tam olarak anlaşılabilmesi için bir kaç örnekle sağlamlaştırma yapalım

İlk 1000 Üniversitenin Arasına Girebilmek Büyük Avantaj Sağlıyor

Öncelikle bu ayrıcalıklı ilk 1000 üniversitenin dünya genelinde bilimsel olarak teyit edilmiş ve belirlenmiş üniversiteler olduğu bilinmelidir. Aynı zamanda üniversitelerin kendi kriterlerinin tutturulması için öncelikle puan bazında daha sonra da okulun diğer taleplerinin öğrenci adayı tarafından karşılanması gerekecektir. Yüksek talep nedeniyle öğrenci adaylarının elemeye tabi tutulduğu bu sistemde şansa asla yer bırakılmamalıdır. Dolayısıyla profesyonel danışmanlık hizmetleri sunan firmamızdan destek almanızı öneriyoruz.

Çünkü sizler için kapsamlı araştırmalar yapan kuruluşumuz almış olduğu puanların talep ettiğiniz üniversitelerin veritabanları ile karşılaştırmasını yaparak en sağlıklı sonuçları sizlere sunmaktadır. Danışmanlık hizmeti almanızın farklı bir yararı da söz konusu üniversiteleri kendi iç yönetimlerinden kaynaklanan bir takım kuralların size uygunluğunun ölçülmesidir. Bir bakıma firmamız sizi çok büyük bir araştırma yapmaktan ve çok önemli bir zaman kaybından kurtarmaktadır. Lütfen bizlere dünyanın ilk 1000 Üniversitesi ve diğer danışmanlık hizmetlerimiz ile ilgili olarak sormak istediklerinizi iletiniz. Bugüne kadar yurt dışı eğitimine yüzlerce öğrencimizin eğitimlerine katkı sağlamış olmanın verdiği gururla sizlere de hizmet etmekten mutluluk duyarız. Telefonlarımız ve diğer iletişim seçeneklerimiz sizlerden gelecek olan sorular için her zaman açık bulunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

  • Latilokum Sokak No:7 Fidan Apartmanı Kat:3 Daire:9 Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul
  • +90 212 212 57 05 / 0212 212 57 05
  • info@aymirdanismanlik.com